F. Lux або як зменшити зорової втоми


Втома-візуальна-зло-ТЕТ-комп'ютер-екран-ПК

Я не знаю про вас, але коли я довго серфінг сесій на моєму комп'ютері, він приходить в той час, коли у мене є великий головний біль, який через візуальну втому, викликані екраном комп'ютера, незалежно від того, екран. Завдяки F. Lux, мені вдалося змусити їх зникнути.

По-перше, я просто не знаю, де ці головні болі прийшли, і вони повернулися часто! Мені знадобилося якийсь час, щоб визначити, звідки вони прийшли. В один момент, я зрозумів, що головний біль стався кожен раз, коли я мав довгі сесії комп'ютера протягом декількох днів… (не зупинити або, Ех!)

Тести різних методів

Звідти я спробував різні методи:

 • Зміна роздільної здатності-нічого
 • Зміна яскравості нада
 • Встановіть контрастність-Ніет
 • Зміна частоти освіження-що плита
 • Повторне калібрування кольорів-нічого
 • Зміна шрифту-ні
 • Активація/деактивація шрифтів ClearType-все ще нічого
 • Зміна екранів-Pfff
 • Положення відповідно до освітлення приміщення і самого освітлення-нічого

Коротше кажучи, всі зміни, які я міг зробити на екрані, навіть змінивши його, просто не покращувала мене!

Рішення

У мене було більше двох рішень, щоб перевірити, що я знайшов під час моїх досліджень:

 1. Застосування фільтра до екрана
 2. Використання програмного забезпечення F. Lux

Застосувати фільтр? Bof, а не на ефективність і не хочуть бачити що-небудь більше з екрану, ні витрачати гроші на нічого!

Використовувати F. Lux… Програмне забезпечення, яке говорить, що зробить ваше життя кращим… Я не знаю про вас, але я не довіряю! Тим більше, що в мережі, Відгуки змішані… Деякі кажуть, що це працює, інші не і сказати, що це жахливо, потворні.

Особисто я завжди віддаю перевагу, щоб перевірити програмне забезпечення себе, щоб зробити висновок, тому що смаки в природі, з одного комп'ютера на інший, це може бути різним, тому що конфігурації різні, а також тому, що кожен свій спосіб використання програми! Ось чому, і незважаючи на те, що вона не надихає впевненості, що я, нарешті, вирішив протестувати F. Lux програмного забезпечення!

f. Lux

Як працює F. Lux?

Він змінює кольори екрана в залежності від освітлення вашого середовища. Там ми можемо сказати, що якщо комп'ютер не має датчика світла, це погано заборонено!

Реальність інша: програма змінює кольори вашого екрану, але не відповідно до освітлення вашого середовища, а, скоріше, відповідно до вашого географічного позиціонування і часу!

Фільтрувати світло

Він додає рожевий лосось фільтр залежно від того, чи ви протягом дня або ввечері. Так конкретно, в широкому світлі, ви будете мати абсолютно нормальний екран, і ввечері у вас буде екран рожевого кольору лосося. Це насправді цей колір, що люди скаржилися! У перший раз я використовував його, я подумав:

 1. Це потворне.
 2. Це гірше, тому що весь екран рожевого лосося, крім вказівника миші, який яскраво-білий, який "блимає" і дає ще більше головного болю
 3. А як щодо екрану? Чи підтримує це зміна кольору?

Тому я зрозумів, чому деякі люди не люблять це програмне забезпечення… Але, як і будь-яке програмне забезпечення, яке мені не подобається в перший момент, я буду бачити в параметрах, якщо немає варіантів, щоб змінити все, що мені не подобається, перш ніж видалити його з мого комп'ютера. І це було після зміни різних параметрів, які я зрозумів, чому інші любили його! Налаштування за замовчуванням потворні і занадто перебільшені, але як тільки встановити смаки кожного і реального навколишнього середовища, це програмне забезпечення робить саме роботу, для якої вона була створена!

Є кілька варіантів, основними з них є "зміна населеного пункту" і "зміна яскравості" ви, звичайно, можливість відключити його повністю або протягом 1 години, а також функції попереднього перегляду, як ваш екран буде вести себе на день за лічені секунди.

Якщо сьогодні я говорю про це програмне забезпечення, це тому, що це було 2 років, що у мене є це програмне забезпечення, встановлене на різних ПК, і тому після тесту протягом 2 років, я можу сказати, якщо він працює чи ні.

І мій висновок: так, це дійсно робить життя кращим! (у будь-якому випадку, коли ви перебуваєте за освітленому екрані!) З невеликою точністю: до тих пір, як ми встановлюємо його добре!

Як правильно налаштувати програмне забезпечення F. Lux

 • Щоб завантажити F. Lux: Link
 • Встановити
 • Після установки, він з'явиться в пляма бар. Точніше в системному лотку (панель сповіщень) поруч із годинником
 • Натисніть на іконку і там ви можете натиснути на кривій, щоб побачити попередній перегляд поведінки вашого екрану протягом 24 годин в секундах
 • Натисніть "змінити налаштування", і ви побачите вікно налаштувань
 • У 1, перемістіть кулі, щоб змінити інтенсивність світла вашого дня і нічного екрану. Далі ліворуч ви йдете, Пінкер це буде, тим більше ви йдете вправо, тим менше ваш екран зміниться. Особисто, в dayI залишив на 6500 K/sRGB. І на ніч, я поклав 4500 K/sRGB, що дозволяє мені мати екран дуже злегка рожевий, не будучи занадто перебільшеними ввечері.
 • У 2, ви можете змінити своє географічне положення. Натисніть "змінити" і в новому вікні натисніть кнопку "знайти"
 • Інтернет-сторінка відкриється у вашому веб-переглядачі, вкажіть ваше місцезнаходження (вашу країну, ваше місто або поштовий індекс. Я не думаю, що це корисно, щоб вказати вашу повну адресу, програмне забезпечення також не є супер точним, оскільки він не враховує погоду, наскільки я знаю, або фактичне положення вашого комп'ютера по відношенню до вашого вікна і т. д….)
 • Скопіюйте-вставте координати у вікно та натисніть "OK"
 • У 3, ви можете змінити швидкість переходу. Особисто я ставлю в "повільний". Це дозволяє мені навряд чи побачити зміни в інтенсивності світла мого екрану. І я думаю, що краще, що око адаптується потроху і не все відразу. Єдиним винятком є перші 2 тижні. Ми помітили зміни, але потім, як тільки ви звикнути до нього, ви повністю забудете, що програмне забезпечення є. Повільний перехід також дозволяє вашому екрану не відставати/заморожування протягом короткого часу, що може статися, коли ви граєте в відеоігри, і перехід повинен бути зроблений.
 • Після того як ви змінили налаштування, натисніть кнопку "Готово", і це добре!
добре конфігурувати-Flow

Звичайно, потрібно змінити конфігурацію відповідно до власного оточення! (Оточуючі світло різні, лампа в кімнаті, де ви різні, яскравість екрана також відрізняється!)

І зробити це, ви повинні навпомацки, щоб знайти правильний, той, який підходить вам! Але коли буде знайдено правильну установку, повірте, це чиста радість, щоб зробити довгу сесію комп'ютера без головного болю! ;-)

Примітка: в даний час Windows 10 має рідний варіант лежав для відпочинку ваших очах у вечірній час. Але ця функція відключена за замовчуванням. Android також має цю функцію. Та
кож Майте на увазі, що існують фізичні анти-сині світлові фільтри, які також можуть допомогти, вони можуть бути приклеєні до екранів, також існують в більш-окуляри і окуляри.

Laissez un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *